Ubytování

Zavolejte nám 734 492 389 / 725 370 871 nebo napište recepce@kempbrdy.cz

Středisko leží uprostřed krásných brdských lesů v ekologicky čistém prostředí. Jejich poloha jim předurčuje široké možnosti cykloturistiky i pěších procházek. Nabízíme relaxační pobyty včetně škol v přírodě. Po celém areálu je velmi jednoduchý pohyb i pro spoluobčany s menší pohyblivostí.

Online rezervace

Chata 2os

Chata obsahuje ubytování na dvoulůžku. Chata má k dispozici skříň, stolek, židle, umyvadlo, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 2 osoby

Chata 3os

Chata má 3 samostatné postele, pokoj má k dispozici skříň,stolek, židle, umyvadlo, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 3 osoby

Chata 4os

Chata obsahuje ubytování na palandách. Rozdělení je tak, že každá chata obsahuje ubytování pro 2 osoby v přízemí a 2 osoby v patře. Chata má k dispozici skříň, stolek, židle, umyvadlo, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 4 osoby

Chata 4os

Chata obsahuje ubytování na palandách. Rozdělení je tak, že každá chata obsahuje ubytování pro 2 osoby v přízemí a 2 osoby v patře. Chata má k dispozici skříň, stolek, židle, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 4 osoby

Chata 5os

Chata obsahuje ubytování na pěti jednotlivých postelích. každý pokoj má k dispozici skříň, stolek, židle, umyvadlo, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 5 osob

Chata 12os

Chata obsahuje ubytování na palandách. Rozdělení v jednotlivých pokojích je tak, že dva pokoje jsou pro 2 osoby (jedna palanda) a dva pokoje jsou pro 4 osoby (dvě palandy). Palandy jsou kocipovány tak, že jedno lůžko ve "v přízemí" a jedno lůžko "v patře". každý pokoj má k dispozici skříň, umyvadlo, zásuvku na 220 V.

  • Kapacita 12 osob

Pokoj 4os

Pokoj obsahuje ubytování pro 4 osoby na palandách, 2 osoby v přízemí a 2 osoby v patře. Pokoj má k dispozici skříň, stolek, židle, umyvadlo a zásuvku na 220 V. V chladném počasí je možné za poplatek vytápění.

  • Kapacita 4 osoby

...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.